.
Často kladené dotazy

Pro učitele

Pro studentyJe účast v ČLO bezplatná?

Účast v ČLO je zcela bezplatná. Snažíme se pokrýt také veškeré náklady spojené s účastí na Mezinárodní lingvistické olympiádě, nicméně v závislosti na místu konání soutěže může být nutné, aby se na nich čtveřice reprezentantů spolupodílela. Výši případné doplácené částky se účastníci dozvědí během konání ústředního kola.

Pro učitele

Převzal/a jsem organizaci ČLO na své škole po kolegovi/kolegyni. Jak se mohu přihlásit a změnit kontaktní údaje?

Pokud je kolega/kolegyně stále k dispozici, nejjednodušší je přihlásit se původními přihlašovacími údaji (emailem a heslem kolegy/kolegyně) a aktualizovat data v sekci Moje škola → Údaje o škole, kde lze změnit jméno kontaktní osoby, email i heslo. Pokud již kolega/kolegyně k dispozici není nebo si nepamatuje heslo, kontaktujte správkyni. V emailu uveďte název školy a novou emailovou adresu, kterou se chcete na web přihlašovat. Následně vám bude posláno dočasné heslo, které si po přihlášení změníte.

Pro studenty

Jak se účastnit ČLO, pokud se na mojí škole nekoná?

Pokud se na Vaší škole zatím olympiáda nekonala, zkuste přemluvit některého z učitelů (na vyučovaném předmětu nezáleží), aby se stal školním koordinátorem pro ČLO a školu přihlásil. Pokud se Vám nepodaří od svého učitele získat podporu, obraťte se na nás (info@lingol.cz) a budeme hledat jiné řešení (nemůžeme však zaručit, že budete zařazeni do oficiálních výsledků).

Česká lingvistická olympiáda
Projekt FF UK a MFF UK
za podpory KOL UPOL
info@lingol.cz

Na účast na
IOL 2022
přispěl ARTIN